Gopper

Към сайта Home Memberlist Register Login

« Музика

"От икебана дървесата ги
боли..."?

Started by Dylgonoska on 19.05.2010, Wednesday

19 May 2010, 12:20 #1
Dylgonoska
Moderator

Registered: 19 Jan 2010
Comments: 44
Не мога да се въздържа да не подложа на дискусия това изкусително парче! А на всичкото отгоре вече е преведено на испански и сега се промоцира новото парче "съчки събирам" или както там му е името... Вълнуващо, а?

http://www.youtube.com/watch?v=W6-q_nAjONs

Това е първият шедьовър! Дано съм ви провокирала достатъчно и сами си намерите следващия... :P:P

19 May 2010, 14:00 #2
Grasshopper
Administrator

Registered: 16 Jan 2010
Comments: 40
Малко двоен стандарт - повечето им се подиграват на братя Неделчеви (то има и за какво, де), но на чалга певците, които имат сходно безсмислени текстове им подражават и припяват заедно с тях.
Иначе в любимия ни новинарски сайт бяха пуснали интервю относно новото парче, ти вероятно от там си се присетила.
В крайна сметка нямам нищо против братята, щото могат да пеят.
И все пак държа да отбележа, че "От Икебана" е песен от началото на века. Тогава да не би да имаше по-смислени текстове? "Понеделник сутрин - пачанга, вторник сутрин - пачанга"...

Every year, I realize how stupid I was the year before.

19 May 2010, 14:09 #3
Dylgonoska
Moderator

Абе, не е същото.
Не сравнявам с чалга певците, щото тях изобщо не ги броя за музика (камо ли пък за текст).
Ма тоя Деян Неделчев (това, може би, е за темата "А едно време ги имаше..." ) пее от 100 години и по едно време (в моята младост) се водеше за естраден изпълнител в първата 20ица на България!!! Нещо да кажеш?

Последна промяна от Dylgonoska (19-May-2010 14:10:01)

23 May 2010, 22:19 #4
Petichka
Клони към про

Registered: 06 Feb 2010
Comments: 21
http://www.deyan-nedelchev.com/component/option,com_zoom/Itemid,64/catid,3/

Баси, сто часа търся да пост-на една снимка на тоя по прашки на плажа. Затова пък вижте тия, тоя е суууууупер гей!!! За пеенето не мога да кажа, че е някъв гений, виждам само комичното в него.Само забележете,че самият той се нарича "българския Стиви Уондър". Аре, стиаааааа бе! Тъй че, Ицко, няма к'во да го защитаваш тоя палячо!

25 May 2010, 01:44 #5
Grasshopper
Administrator

Registered: 16 Jan 2010
Comments: 40
Е, не го защитавам върло, просто смятам, че има накъде по-зле :D:D
Иначе сам се излага и то изглежда като да е умишлено, това също е факт.
Пък ти вземи се похвали от Англия, специално заради теб направих да можеш да качваш снимки (не е заради теб, ама все пак можеш), действай!

Every year, I realize how stupid I was the year before.

25 May 2010, 17:12 #6
Dylgonoska
Moderator

Разгледах подробно албума, или поне първата му страница... Не мога да разбера защо този творец навсякъде се е снимал с дебели лели и с грозни мъже...
Може пък да заработва като жиголо и напразно да го обвинявате в хомосексуализъм... р:

07 Jun 2010, 01:46 #7
Petichka
Клони към про

[img]http://www.deyan-nedelchev.com/images/zoom/2005/viewsize/2005_17.jpg[/img]

Със закъснение,но пък си заслужаваааа!!! :):)))))

07 Jun 2010, 21:50 #8
Dylgonoska
Moderator

Еее, Петя, ти изби рибата!
Не публикувай таквиз нища, моля те, без предупреждение при това! Изобщо не съм очаквала и както съм полузаспала... и изведнъж - шедьовър! Признах те. Дотук, с тази снимка, смятам, че ти си най-допринеслият за естетическото развитие на този форум!!!
Хвала! Поклон!

07 Jun 2010, 22:06 #9
Petichka
Клони към про

ХАХАХАХХА! Единствената снимка,постната от мен е на педеруга по прашки!Но неотречимо е,че си заслувахаваше.Оказа се,че съм си я турила във фейвъритс : )))

п.с не...не ме е срам!

п.п.с Ицко много яко го е направил тва- от линк да става снимка.Не знаех.

Последна промяна от Petichka (07-Jun-2010 22:06:59)

1